Srpen 2016

Blog slaví

20. srpna 2016 v 10:22
Jak je vidět, novoroční předsevzetí není radno si dávat, protože je nelze dodržet. A tak jsem chtěla publikovat články jednou za dva týdny, ale nepovedlo se mi sem nic dát už od dubna... Tenhle článek jsem chtěla zveřejnit o dost dříve, ale nějakým způsobem jsem ho uložila do rozepsaných a zapomněla na něj, takže alespoň dodatečně přeji blogu všechno nejlepší k narozeninám a přidávám svůj příběh, jak jsem se dopracovala až k tomuto (občas i aktivnímu) blogu.

Já jsem si první blog založila asi ve třetí třídě,kdy mi o blog.cz řekla spolužačka, napsala jsem tam asi dva články o třech větách a pak mě to přestalo bavit. Pak jsem si několikrát ještě založila blog, psala jsem tam strašné nesmysly. Celkem jsem jich měla alespoň pět, včetně fan blogu o Hanně Montaně. Potom jsem na to, že něco jako blog existuje na pár let zapomněla. A jednou mě napadlo, že by vlastně nebylo od věci psát recenze na knihy, co jsem četla, tak jsem se zamyslela a rozhodla jsem se, že si založím blog, který narozdíl od všech předchozích opravdu k něčemu bude. A tak jsem ho založila, a i když nepíšu příliš pravidelně, rozhodně bych svůj blog nezrušila. Je to skvělá příležitost ke sdělování názorůna věci, které by moje okolí asi příliš nezajímaly.
Jsem ráda, že blog.cz přetrval doteď a doufám, že tu bude ještě dlouho! Už teď je tu déle než většina jeho "vrstevníků". Na blog.cz se totiž na rozdíl od jiných webů nezapomnělo, spíše naopak. Spousta lidí si uvědomila, že blog nemusí být jen odrazovým můstkem pro zveřejnění na internetu, ale může se stát i právoplatnou webovou stránkou, což jsem si po dlouhých letech na blogu uvědomila i já. A tak se stalo, že jsem najednou blog začala považovat za něco víc než místo, kam můžu psát blbiny.