Červenec 2015

Zoe Sugg - Girl Online

21. července 2015 v 21:07 Soudobý román
Oficiální anotace:
Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě - o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí.
Když ji ovšem na školním představení potká ten "největší trapas na světě" a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou s sebou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu.
Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina - a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.


Jako jedna z těch, kteří sledují videa youtuberky Zoelly, jsem si tuto knihu koupila aniž bych pořádně věděla, o čem vlastně je. Stačilo mi, abych věděla, že ji napsala Zoe a hned jsem ji chtěla. Když jsem se pak dozvěděla, že byla přeložena do češtiny, neváhala jsem a Girl Online jsem si koupila. A musím říct, že jsem čekala něco úplně jiného. Kniha mě velice překvapila, ovšem v pozitivním slova smyslu. :-)